Jak zarabiasz?

Zapisując się do panelu możesz skorzystać z kilku sposobów zdobywania punktów lub pracy (patrz: niżej). Podjęcie konkretnego zadania nie jest obowiązkowe, a zapisanie się do panelu jest bezpłatne. Dołącz do nas już dziś!

Ankiety online

Po otrzymaniu propozycji udziału w badaniu, wypełniasz ankietę online i otrzymujesz punkty, które następnie zamieniasz na nagrody. Wypełniając dokładnie ankiety profilowe zwiększasz swoje szanse na częste zaproszenia do badań.

Poleć nas znajomym

Jeśli z Twojego polecenia do naszego panelu zapisze się Twój znajomy i weźmie udział w przynajmniej jednym badaniu, Ty otrzymasz od nas 100 punktów (1 zł) za każdą taką osobę (maksymalnie za 5 osób). Więcej…

Tajemniczy klient

Profesjonalna obsługa to przyjemność dla klientów i korzyść dla usługodawcy, dlatego firmy są gotowe zapłacić za ocenę jakości obsługi przez tak zwanych tajemniczych klientów, czyli odpowiednio przeszkolone osoby, udające prawdziwych klientów punktu usługowego lub sklepu. Jeżeli chcesz pracować jako tajemniczy klient, dokładnie wypełnij ankiety profilowe. Jeśli będziemy mieli zadanie w Twojej okolicy, które będzie odpowiadało Twojemu profilowi (np. salon samochodowy może chcieć, żeby audyt prowadziła osoba, która ma już samochód), skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio lub za pośrednictwem naszego przedstawiciela w Twoim regionie. Za wykonanie wizyty w punkcie usługowym lub sklepie i wypełnienie formularza, otrzymasz wynagrodzenie pieniężne zamiast punktów.

Ankiety w sklepach

Będziesz mógł także otrzymywać zlecenia wizyt kontrolnych w pobliskich sklepach, polegających np. na sprawdzeniu cen wskazanych produktów, czy spisaniu produktów w promocji. Jeśli będziemy mieli zadanie w Twojej okolicy, skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio lub za pośrednictwem naszego przedstawiciela w Twoim regionie. Za wykonanie takiej wizyty i wypełnienie formularza otrzymasz wynagrodzenie pieniężne zamiast punktów.

Liczba punktów lub wynagrodzenie zależy od długości i trudności badania. W zaproszeniach do wzięcia udziału w badaniu online podajemy liczbę punktów, jaką otrzymasz za wypełnienie kwestionariusza oraz przybliżony czas, jaki będziesz musiał na to poświęcić. W przypadku innych form zarobkowania również określamy, ile czasu w przybliżeniu zajmie szkolenie i wykonanie zadania oraz podajemy wysokość wynagrodzenia. Dołącz do nas już dziś!