Jak to działa?

Zapisujesz się
Wypełniasz krótki formularz rejestracyjny, potwierdzasz chęć przystąpienia do Panelu klikając na link, który Ci wyślemy, a następnie logujesz się i wypełniasz ankiety profilowe, które pozwolą nam wysyłać Ci badania odpowiednie do Twojego profilu. Za wypełnienie ankiet profilowych otrzymujesz pierwsze 500 punktów (5 zł).

 

Dostajesz powiadomienie
Ilekroć pojawi się badanie pasujące do Twojego profilu, dostajesz powiadomienie mailowe. W zaproszeniu do udziału w badaniu podajemy liczbę punktów, jaką otrzymasz za udział w nim oraz przybliżony czas, jaki trzeba poświęcić.

 

Bierzesz udział w badaniu
Badania mają najczęściej formę ankiet online, a udział w każdym z nich jest dobrowolny. Link do ankiety znajdziesz w przesłanym przez nas zaproszeniu. Możesz ją wypełnić w dogodnej porze na swoim komputerze, tablecie lub smartfonie. Jeżeli przerwiesz wypełnianie, możesz wrócić do ankiety, pamiętając jednak o nieprzekraczaniu terminu realizacji badania podanego w zaproszeniu. Za udział w badaniu dostajesz punkty, które są gromadzone na Twoim koncie Panelisty. Liczba punktów zależy od długości kwestionariusza i trudności badania.

 

Zbierasz punkty
Punkty to nasza wewnętrzna waluta. Każdy punkt ma wartość 1 grosza. Punkty zdobywasz za każdą skończoną ankietę, jak i za inne aktywności.

 

Wybierasz nagrodę
Po zebraniu 5 000 punktów, możesz wymienić je na gotówkę (zostanie przelana na Twoje konto PayPal), darowiznę na rzecz fundacji lub inną dostępną nagrodę.

 

Zapisując się do Panelu, wyrażasz gotowość do uczestniczenia w badaniach, polegających na ogół na wyrażaniu swojej opinii na wskazane tematy. Zaproszenia do badań wysyłane są do osób spełniających kryteria ważne dla danego badania. Są zatem wysyłane na podstawie informacji podanych podczas rejestracji w Panelu, takich jak np: płeć, czy wiek oraz tych podanych w ankietach profilowych. Dlatego im dokładniej wypełnisz ankiety profilowe, tym większa szanse na udział w badaniach i nagrody. Dołącz do nas już dziś!