O nas

BadaniaRynku.pl to społeczność badawcza (panel), która daje możliwość otrzymania atrakcyjnych nagród w zamian za udział w badaniach dotyczących istotnych kwestii konsumenckich i społecznych (najczęściej mających formę ankiet online). Większość rzeczy i zjawisk, które Cię otacza jest kształtowane na podstawie wyników właśnie takich badań. Twoje opinie są ważne i mogą mieć wpływ na otaczającą nas rzeczywistość. Dołącz do nas już dziś!

Wszelkie informacje, które nam przekażesz – zarówno te podawane w czasie rejestracji, jak i odpowiedzi udzielone w badaniach są traktowane jako poufne i mogą być przedstawiane wyłącznie w postaci zbiorowych zestawień statystycznych, nie pozwalających na odtworzenie odpowiedzi konkretnej osoby (np. 61% mieszkańców województwa mazowieckiego w wieku 20-50 lat chciałoby spędzić urlop nad morzem, a 39% w górach). Dane osobowe, które zbieramy, służą przyznawaniu i dystrybucji nagród oraz komunikacji związanej z badaniami. Nie wysyłamy żadnych treści reklamowych! W swoich działaniach kierujemy się przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. oraz Międzynarodowym Kodeksem Badań Rynku i Badań Społecznych ICC/ESOMAR.

Społeczność BadaniaRynku.pl jest zarządzana przez Instytut Badania Rynku ABR SESTA - jedną z czołowych firm badawczych w Polsce.